• אודות

    מכון רעות

מכון רעות הינו מכון לטיפול זוגי, אישי ומשפחתי ומומחה בטיפול בבעיות שליטה וניהול כעסים. (הטיפולים מתקיימים ברחובות ).

אריאלה מלצר, בעלים ומייסדת המכון מ-2001 וצוות המכון, המורכב מאנשי מקצוע, עובדים סוציאליים, פסיכותרפיסטים ומטפלים זוגיים, מנוסים ובעלי הכשרה רבה, מטפלים בבעיות של האדם כיחיד, בדילמות ומשברי חיים בכל תחומי החיים, הן עם עצמו בעולמו הפנימי והן ביחסיו עם הסביבה.

בנוסף, הצוות מטפל בבעיות זוגיות ונישואין, קונפליקטים ומשברים בזוגיות, שחיקה בזוגיות, מאבקי כוחות, בגידות, קנאה מוגזמת, נישואים שניים, מציאת בן זוג ויצירת זוגיות קבועה ומספקת לפנויים ופנויות, גירושין ואחרי גירושין ועוד. הצוות מעניק גם טיפול משפחתי בבעיות יחסים בין בני משפחה, יחסים בינדוריים, יחסים בין הורים וילדים, והדרכת הורים.

מכון רעות מומחה מן השורה הראשונה כבר שנים רבות בטיפול בבעיות שליטה וניהול כעסים ולתקשורת יעילה ומעניק טיפול לסובלים מהתפרצויות כעס ללא שליטה או הנמנעים מלבטא את כעסם באמצעות טיפול פרטני או באמצעות הסדנאות השונות.

אריאלה מלצר פיתחה שיטה ייחודית המוכיחה את יעילותה ועוצמתה שוב ושוב, שעזרה כבר לרבים לשנות את חייהם (קישור ללקוחות כותבים ראה משובים), ובאמצעותה ניתן להתמודד ביעילות עם הכעסים ולהישאר רגועים. דרך זו מאפשרת ביטוי עצמי וניהול כעסים בדרכים אסרטיביות ובונות, ביטוי חופשי של כל אנרגית החיים במלואה כבני אדם שלמים ובנית יחסים טובים, מספקים ובטוחים עם כל הסובבים.

במכון אנשי מקצוע מומחים בעלי ניסיון וידע רב בטיפול פרטני, זוגי, משפחתי וקבוצתי.

*במכון רעות ניתן למצוא את העזרה המקצועית המתאימה לכל אחד באווירה תומכת ומקבלת, תוך שמירה על סודיות מלאה.

במכון רעות ניתן לקבל טיפול מסובסד מטעם אגף השיקום במסגרת משרד הביטחון.

כל משבר הינו הזדמנות לגדילה ופתח לשינוי ולהתפתחות בחיים

“בלב ליבו של הקושי שוכנת ההזדמנות” ( אלברט איינשטיין)


מכון רעות ממוקם ברח’ יעבץ 15 ברחובות.

אריאלה מלצר- מכון רעות