לבית (אפריל 2013)

יש לי את ההבנה שאני שולטת בכעס ולא הכעס שולט בי

הסדנא עזרה לי לעצור ולהתבונן בעצמי כפי שהתבוננתי במשתתפים האחרים, יכולתי ליראות אייך אני נראית כאשר אני מתעצבנת, על מה בכלל אני מתעצבנת, מה מוציא אותי מאיזון ולהבין שלמעשה אין באמת הצדקה לתגובות קיצוניות והרסניות כאלה. מלבד זה, כאשר כן “נפלתי” התבוננתי לאחור וניתחתי מה כן הייתי צריכה לעשות כדי להצליח וללמוד לפעם הבאה. יש לי את ההבנה שאני שולטת בכעס ולא הכעס שולט בי, עד לא מזמן הייתי בטוחה שההתפרצויות חזקות ממני.

למדתי איך הקולות הפנימיים בעצם מעצימים את הרגשות השליליים, מעלים את תחושת הכעס ומוציאים מפרופורציות אירועים. היום כל פעם שאני חושבת משהו שלילי אני מסלקת אותו עם משהו חיובי.

שטחי אש – אם רק הייתי יכולה לעלות על כל שטחי האש שלי לפני אז החיים היו יותר קלים, כי היום כשאני מגיעה מוכנה לשטח אש בדרך כלל אני מצליחה.

אני עובדת על לזהות את שטחי האש, לחקור אותם ולנסות להבין למה הם שטחי אש ובעצם לא רק להתכונן אליהם אלה גם לנסות להיפטר מחלקם.

בחיפושי באינטרנט אחר סדנא לניהול כעסים ראיתי סרטון של אריאלה מסבירה על העיקרון 10-90 . זה אחד הדברים שגרמו לי להגיע לסדנא הזו. זה עיקרון שלמעשה מעביר את האחריות אלי ואני אוהבת את זה. זה גורם לי להבין שאומנם יש לי עוד הרבה עבודה אבל 90% ממנה היא אצלי ואני אצליח!!
אריאלה, התיאורים הצבעונים שלך עוזרים לפרטים להישאר בזיכרון ההבנה, ההקשבה. אני חושבת שמצאת את האיזון המושלם בין רגישות לתוקפנות שמנערת מהתנגדות ללמידה.

שלומי, העיניים שלך אומרות הכל!! ההערות הקצרות והחכמות, המבטים החמים והעמוקים, דרכך יכולתי ליראות מהי מחלקת האישורים הפנימית.
אני חושבת שהחיבור המשלים ביניכם יוצר הנחייה מעולה.

סדנה מעולה!
נתראה בסדנת ההמשך!

לבית.

תגובות פייסבוק

תגובות

0 תגובות

השאירו תגובה

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *