עדינה (ינואר 2014)

כל אחד והאריאלה שלו

בחודשים האחרונים ליוו אותי דרך המייל, עצותיה הטובות והטיפים היעילים והטובים של אריאלה מלצר. בכל בוקר קמתי למייל חדש העוסק בשליטה בכעסים ובטיפול בזוגיות. לפני צאתי לעמל יומי קראתי היטב את המייל ומצאתי שהדברים חילחלו והלכו איתי לאורך כל היום.
שמתי לב שאני מגיבה אחרת בכביש, לאנשים הסובבים אותי, לעצמי(!)וכמובן לבני המשפחה. הטיפים לזוגיות ממש חוללו שינוי. בן זוגי אינו יודע על הטיפים אך לאחרונה שאל אותי מה קרה שאני נינוחה יותר ופחות אמוציונלית על כל המשתמע מכך.

האמת היא, שבני הצעיר (16) ביקש ממני לפני כמה חודשים לגשת לקבל טיפול לשליטה בכעסים (טוב, הוא בגיל ההתבגרות ולא פלא שהוא רגיש לכל תגובה שלי כלפיו) והבטחתי לו שאעשה כך על אף שלא סברתי כי זה מה שאני זקוקה לו.

בגישושי אחרי סדנא מתאימה, מצאתי את האתר של אריאלה ונרשמתי לקבל את הטיפים במייל, הטיפים שליוו אותי עד לבוקר זה, בו הגיע המייל האחרון, מייל מספר 20.

אני רוצה להודות לאריאלה מכל הלב
כל אחד והאריאלה שלו. לאחד, אריאלה מבשרת על זכייה בסכום כסף ולשני, יש את אריאלה שלו שמסייעת לשינוי במערכות יחסים, ששוות הרבה יותר מזכייה כספית כלשהי!!!

אני מלאת הערכה על הדרך, על האפשרות לקבל טיפים יעילים ובונים במייל ועל השינוי שחל בי.
אני שומרת את כל הטיפים בתיקייה שנמצאת על שולחן העבודה ואוכל לעיין בהם בכל בוקר שוב ושוב ולשנן. בימים של כאוס חברתי, פוליטי, בין אישי, כללי – יש חשיבות עצומה לאתר כזה המאפשר עזרה טובה ויעילה כל כך.

תבורכו!
עדינה.

תגובות פייסבוק

תגובות

0 תגובות

השאירו תגובה

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *