רוני.פ. (יוני 2014)

באמת שעזרתם לי ליצור שינוי מהותי בי. התוצאות כבר בשטח.

שלומי ואריאלה – אתם צוות לעניין.
אני רוצה להביע את תודתי והערכתי – באמת שעזרתם לי ליצור שינוי מהותי בי. אם לא הייתם קיימים היו צריכים להמציא אתכם.

הגעתי לקבוצה מתוך אילוץ של “או ש… או ש…” ובאמונה שמה כבר יכול להיות, עוד טיפול , עוד סדנא, העיקר שיהיה לי קצת שקט תעשייתי.

באמצעותכם יצא להכיר קבוצת אנשים מדהימה אשר למדתי ממנה המון. אומרים שמכל בן אדם שפוגשים בחיים לוקחים משהו – מכאן לקחתי רק דברים טובים.

אין ספק שבתחומים רבים בחיים חל שיפור – והפידבקים מגיעים – מהמשפחה, מעמיתים לעבודה, לקוחות – וגם, הכי חשוב, מאשתי (עם קורטוב ספקנות (פולניה מה לעשות)).

התוצאות כבר בשטח – הבבואה שלי – הבת הקטנה שלי – עותק מדהים בכל פן שלי, נרגעה פלאים, מתבטאת במקום לצרוח, מביעה רגשות במקום לבכות – ילדה מדהימה – והכל בזכות השינוי ההתנהגותי שלי.

התועלת הרבה ביותר שהפקתי מהסדנא היא רכישת כלים מעשיים למימוש בשלב ה”רתיחה” טרם ההתפוצצות והיכולת לעבור לשלב הניתוח הלוגי של מקור הכעס שלי במקום ללבות אותו.

מה שאהבתי ביותר בסדנא הוא – הקבוצה. עצם החלוקה של הבעיות והסיבות עם אנשים שהם דומים לי ויכולים “להבין” אותי, הסיפורים האישיים שבמקרים רבים משמשים כמראה ואשר הובילו אותי לתובנות רבות בנוגע לחיי והתנהגותי.

המאבק ב”ישן” הוא מתיש ויום יומי – יש עליות ומורדות – ה”חומצה” עדיין קיימת אבל היא לא גולשת יותר ובעקבות כך מקרים שעד לפני כמה שבועות היו גורמים לפיצוץ עז ורב נפגעים, ניתנים היום להכלה (טוב לא הכול מושלם – רק עד גבול מסוים).

רוני.פ.

תגובות פייסבוק

תגובות

0 תגובות

השאירו תגובה

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *